Hakkımızda

Başkanın Mesajı
Emin Üstün

Değerli iş ortaklarımız ve çalışanlarımız;

Neredeyse çeyrek asır diyebileceğimiz 30 yıllık yolculuğumuz bugün tüm hızıyla devam ediyor. Yıllar önce kurduğumuz hayallerin bir kısmını gerçekleştirmiş olmanın sevincini yaşarken, “Daha yapacak çok işimiz var.” diyoruz. Eminotomotiv'i kurduğumuzda taşıdığımız o büyük heyecanı hatırlıyorum. Bugün yeni hedefler koyarken; geçmişten güç alarak tıpkı yıllar önce olduğu gibi, hatta daha büyük bir heyecan duyuyorum.

Hayatım boyunca üstesinden gelinemeyecek gibi görünen sorunlara çözüm aradım. Birliğin ve beraberliğin gücüne hep inandım. Bu güç ile zor işlerin üstesinden gelinebileceğini gördüm. Dünyada ve ülkemizde gelir dağılımındaki adaletsizlikler her zaman yüreğimin burkulmasına sebep oldu. Ne yaparsam insanımıza fayda sağlayabileceğimi düşündüm. Aslında sadece ülkemiz insanı için düşünmek bencillik sayılabilir. Mesela; Sudan'da 150 TL değerinde bir katarakt ameliyatını olamadığı için gözleri görmeyen on binlerce insanın, Afganistan'da yiyecek hiçbir şeyi olmayan milyonlarca çocuktan da sorumlu olduğumuz bilinciyle hareket ettim. Her fırsatta her yerde bu konuları anlatmaya çalıştım. Grubumuzun ilkelerinde yer almasını sağladık. Sosyal sorumluluk projeleri geliştirdik. El Birliği'ni kullanarak kötüyü iyiye, iyiyi daha iyiye çevirmeye çalıştık.

Her ne yaparsak yapalım, toplumumuza kazanımlar sağlayacak, içinde faiz olmayan yeni ve alternatif yöntemler oluşturmayı ilke edindik. Yol haritamızı çizerken oldukça hassas davrandık. Aynı hassasiyetin bozulmadan çok uzun yıllar devam etmesini diliyorum.

Grubumuz her geçen gün büyüyüp, yeni atılımlar gerçekleştirirken, yeni projeleri bir bir hayata geçirirken bize güvenen on binlerce müşterimize, yüreği bizimle birlikte çarpan çözüm ortaklarımıza ve iş yaparken duyduğu hazzı bizzat gördüğüm 2000'ün üzerinde çalışanımıza gönülden teşekkürlerimi sunarım.